ČESKÉ BUDĚJOVICE 15.10. 2016 KD GERBERA ROCK              METAL www.malejjarda.com
Kapela Votchi působí na hudební scéně od roku 1999. Zaměřuje se  především na vlastní tvorbu, která se pohybuje na pomezí progresivního hard- rocku a art-rocku. Kapela předskakovala takovým rockovým velikán?m, jako  Deep Purple, Whitesnake, Nazareth, Uriah Heep, Colosseum a mnoha  dalším. Pravidelně koncertuje na velkých letních festivalech a klubových  koncertech. V současné době vydala novou desku "Out Of Jail" ve spolupráci  s americkým producentem Ianem Keloskym. Na svém kontě má čtyři desky:  Scary Woman (2002), Unicorn (2004), New Religion (2008), Out Of Jail (2015) a živé DVD Live from Lucerna Musicbar (2010). Současné obsazení je  následující: zpěv: Alex McBeat kytara: Martin Smejkal, baskytara: Pavel  Bartoň, klávesy: Mirek Mužík, bicí: Adrian Ševeček, příčná flétna: Petr  Ackermann
Votchi 
Kapela Blamage vznikla v roce 2003, po personálních změnách se sestava  ustálila v roce 2006 a stejně tak se ujasnil i hudební žánr. V této sestavě  kapela hrála do konce roku 2009, kdy kapelu po dohodě opustil kytarák Tomáš Kuchta. V říjnu 2010 opustil Blamage i kytarista Pavel Michálek a po vzájemné dohodě se vrátil kytarista Tomáš Kuchta, který přivedl s sebou druhého  kytaristu Waltera Kölbla a také odchází bubeník Tomáš Lapice a místo něho  nastupuje do skupiny Hugo Fischer. Během let 06 - 09 kapela nahrála 3 CD  (jeden maxisingl a dvě řadová alba) a hrála na různých festivalech, soutěžích  či koncertech po ČR a Německu. V roce 2011 vydala své zatím poslední  album Valkýra. Odchází kytarista Walter Kölbl, který se chce naplno věnovat  své kapele All The Secret Inside a nastupuje mladý kytarista Robin Kopřiva. A poslední změna opět nastala na postu bubeníka, kdy se kapela rozloučila s  bubeníkem Hugo Fischerem a nabrala talentovaného Jaroslava Roda.
Blamage
Nová generace melodického metalu! Precizní muzikantské výkony, hitová euforie a atmosférická aura kapely  sevřená ráznými texty.Kapelu založil v roce 2005 Ivoš Mazourek.Po třech  letech kapela natáčí první album Zaříkávač hadů, které na podzim roku 2008 vychází. Album příjemně překvapuje českou metalovou scénu, navíc je kladně přijato i recenzemi. Během jednoho roku se prvotní náklad vyprodává. V roce 2009 kapela vyráží  na turné po klubech v Česku a na Slovensku.Následně kapela nahrává druhé  studiové album Albert Fish.Album vychází v roce 2012. Několikrát se objevuje  mezi nejlepšími alby za rok 2012. Stejně jako prvotina Zaříkávač hadů, je i  album Albert Fish kladně přijato recenzemi a fanoušky. V roce 2015 natáčí  kapela třetí studiové album VooDoo, které vychází v květnu 2016. V rámci podzimního Voo Doo Tour kapela vzácně zavítá na Budrockfest .
Sagittari
Bloody Rose 
Kapela Bloody Rose z Českých Budějovic vznikla kolem roku 2003 a za  řadou personálních proměn se ustálila v sestavě : Kamil Dráb,Vladimír Adigamov, Jirka Kejšar, Martin Przeczek,Jiří Kejšar ml. Během dlouhé cesty po klubech a festivalech stačili napáchat i několik CD v  pořadí : Pocity (CD 2004), Bůh Mě suď (CD 2005),BR3 (CD 2007),Like  never before (CD 2009) a posledním počinem je deska nazvaná Tajemství  růže.  Skupina svou popularitu určitě pamatuje jako  jízdu na horské dráze a zcela nepochybně v paměti a srdcích fanoušků zůstává velkým dojmem  comeback po tragické nehodě, která skupinu zasáhla v době , kdy jméno  Bloody Rose viditelně stoupalo. Láska k hudbě a přátelství nakonec  navedlo Ádu a Kamila ke společnému rozhodnutí kapelu  postavit znova na nohy. Bloody Rose byli součástí programu úspěšného prvního ročníku BRF.
Neutral 
Dalším tělesem na BUDROCKFEST 2016 se stala kapela NEUTRAL, která  k nám dorazí ze vzdáleného Uherského Hradiště. Neutral patřili k hlavním  trumfům prvního ročníku BRF a sledoval jsem reakce zhruba 90ti procent  těch, kteří se ptali kdo to jsou ti Neutral.Kapela preferuje zásadně vlastní  tvorbu a dodnes mám v paměti jak v zaujetí skupina udržela fanoušky  metalu na svém prvním vystoupení v Budějovicích a stejně tak nezapomenu  přídavek Fear of the Dark od Iron Maiden jako bonus povedeného koncertu a opravdu nepamatuji, kdy se celá Gerbera zvedla a vzala útokem volná  místa v kotli.Kluci od té doby ušli další kus cesty a došlo i k personálním  změnám v sestavě a v tuto chvíli stojí těsně před vydáním dalšího  alba.Kapela aktivně koncertuje a objevuje se po boku českých kapel jako  Arakain, Kreyson, Harlej a dalších.
Krypton 
Protivínští Krypton nepochybně musí být soukolím akce, jakou je  (po dvou  letech nazpět ) Budrockfest, protože se jedná o jednu z nejzkušenějších a  nejstabilnějších kapel  v okolí. Ačkoliv se BRF jeví jako festival preferující  hudební skupiny s vlastní tvorbou, v případě Krypton je významnou částí  hudební produkce zaměření na hity rock-metalových  světově známých  legend, což ovšem jejich vlastní tvorbu nezastíní, ale představí skupinu  takovou, jak se na pódiu nejlépe cítí - a že tahle parta umí zvednout lenochy se židlí  místní netřeba přesvědčovat. Mimo vlastní tvorby skupiny Krypton  se připravte  na velmi výživnou dávku pecek od Judas Priest, Motörhead, AC-DC, Kreator a dalších.
Chaos In Head
Z Uherského Brodu na Budrockfest dorazí velmi zajímavá kapela, která v  posledním roce zaznamenala celkem slušný úspěch v soutěži Czechparáda  na TV Rebel. Kapelou prošla v historii celá řada osobností za hlavním  mikrofonem a v tuto chvíli se kluci pyšní novou zpěvačkou Markett. Parta ještě v jiním složení projevila zájem vystoupit na BRF už před dvěma  lety, avšak tehdy se již do programu nevešla. Možná tento čas je pro  čskobudějovické publiku stejně jako pro kapelu mnohem příhodnější.   Chcete-li vidět v Českých Budějovicích CHAOS IN HEAD poprvé naživo,  pak je Budrockfest tou nejlepší příležitostí.
Kapela z Jindřichovo Hradce působící na hudební scéně už 25 let je zcela   jasným  pojmem především v jižních Čechách. Koncertují však s nemalým  zájmem  i mimo hranice kraje. Na svém kontě mají několik studiových alb, ze  kterých se zrodila řada žádaných hitů. Od svých prvopočátků a náchylnosti k  hitům od AC DC si kapela zvolila vlastní směr s vlastní tvorbou a zahájila tak  úspěšnou cestu  k posluchači a popularitě. Nastřádala  řadu zkušeností  a   koncertovali  například po boku skupiny Kabát. Do Gerbery přivezou fanouškům to nejlepší ze své kariéry a v rámci oslavy  pětadvacatého výročí od vzniku si to s vámi parádně užijí.... 
Tlustá Berta 
Chaos In Head
StoneHills 
Vodňanská skupina StoneHills dávno není neznámým tělesem a jejich cesty  hudebním světem od roku 2010 daly kapele především zkušenosti a  napomohly vyformovat cestu. Klubové zastávky v kalendáři vystoupení  zavlaječkovaly už řadu měst v zemi České a od roku 2013 se jméno kapely  začalo objevovat i na několika festivalech. StoneHills odtartují Bubrockfest 2016 !
Program Vstupenky Rezervace Kapely
PODPORUJE NÁS
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER BUDROCKFEST 2016
Copyright © 2013 malejjarda 
FACEBOOK FACEBOOK FACEBOOK novinky koncerty Budrockfest Služby Fotogalerie kapely Kontakt Vzkazy Kapely Budrockfest